Ніяк не можете обрати трюковий самокат. Ці 4 поради від «Samokat» допоможуть не помилитися та визначитися з вибором

На сьогоднішній день самокат є досить популярним засобом, на якому катаються дедалі більше людей. І це не дивно, оскільки це досить зручний транспорт, за допомогою якого можна чудово проводити час і, за необхідності, пересуватися містом.

І, оскільки існує такий попит, виробники з кожним роком випускають все нові і сучасніші моделі, через що при покупці можуть виникнути труднощі, тому що не вдасться віддати перевагу якомусь одному через таку велику різноманітність.

Зрозуміло, що кожен з таких видів має свої плюси та мінуси. І, хоч практично всі самокати мають однакову конструкцію, все ж таки є відмінні риси, які багато що вирішують.

Одним з таких, який значно відрізняється від класичного варіанту, є саме трюковий самокат. Це той пристрій, як зрозуміло з назви, який підходить для виконання різноманітних трюків та іншого. Відрізняється він тим, що його ручка не складається, що й забезпечує безпеку людині під час катання.

Все цікаве : Ніяк не можете обрати трюковий самокат. Ці 4 поради від «Samokat» допоможуть не помилитися та визначитися з вибором

Крім того, використовувати його можна в різних цілях, тому й вік особливого значення не має. Але, щоб все ж таки безпечно кататися, слід правильно обирати даний самокат, в чому Вам допоможуть декілька порад.

4 поради щодо вибору самокату

  • Потрібно визначитися з тим, як Ви хочете використовувати такий пристрій. Це теж має велике значення, тому що трюковий підходить й для простого катання чи пересування по місту. Його обирають за цілісну конструкцію навіть для таких простих речей. Тому, в залежності від призначення, можна звертати увагу на колеса, вагу та інше.

  • Також, само собою, значення мають колеса. Від них залежить швидкість катання, маневреність та в цілому безпека. Якщо Ви тільки починаєте кататися, слід обрати діаметр в 10-11 см. А для більшої практичності обирати слід алюмінієві, які витримують велике навантаження.

  • Має значення і вага, і вік самої людини, адже мова йде як про навантаження, яке може витримати пристрій, так й про розміри конструкції, вагу та взагалі можливість кататися та виконувати трюки.

  • Вага самокату. Для більшої маневреності обирати слід той, которий важить до 4 кг. Його не тільки легче транспортувати, а й повертати та в цілому управляти.

Але якщо ці поради не дуже допомагають, тоді можна звернутися за допомогою до фахівців, які працюють в «Samokat». Тут: https://samokat.ua/catalog/pro-scooters-tryukovye-samokaty/, окрім допомоги, Ви знайдете великий вибір різних пристроїв на будь-який смак і колір та для будь-якого віку, щоб можна було насолоджуватися катанням всією сім’єю. При цьому, всі вони дуже надійні та міцні, а сам магазин є найкращим та пропонує вигідні умови й гарантію якості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.