Для чого можуть бути потрiбнi світлодіоди в автомобилiлi?

Напевно кожен автомобіліст прекрасно розуміє, що автомобільна система освітлення виконує доволі важну функцію. По-перше, вона відповідає за рівень безпеки та комфорту при нічній їзді. По-друге, не повинна осліплювати інших учасників руху. Саме тому до цих елементів висуваються особливі вимоги.

Найбільш популярними та розповсюдженими оптичними пристроями на сьогоднішній день вважаються світлодіодні лампи. Вони дуже надійні, здатні випромінювати яскраве світіння, та при цьому не витрачають велику кількість електроенергії, що в свою чергу знижує навантаження на генератор. Однак для того щоб подібні пристрої змогли справдити усі очікування власника, їх потрібно правильно підібрати.

Перш ніж приступити к вибору діодних елементів, необхідно зрозуміти, якими перевагами вони володіють.

  1. По-перше, данні пристрої витрачають мінімальну кількість електроенергії.

  2. По-друге, в процесі функціонування діоди практично не нагріваються. Саме тому їх можна з легкістю монтувати у пластикові фари.

  3. По-третє, ці елементи здатні преобразити зовнішній вигляд транспортного засобу.

  4. По-четверте, вони випромінюють доволі яскраве світло. А це в свою чергу збільшує рівень комфорту та безпеки при нічній їзді.

  5. По-п’яте, діодні лампи здатні функціонувати в безперебійному режимі на протязі тривалого часу.

Безумовно, це далеко не всі переваги світлодіодних продуктів. Для отримання більш детальної інформації зверніться до фахівця в цій сфері.

Найбільш популярними вважаються світлодіоди H27. Вони призначені для головної оптики та противотуманних фар.

Що стосується ламп ближнього світла, для них використовуються елементи із цоколем Н7. Однак напруга транспортного засобу повинна бути 12в. В цьому випадку діоди мають світловий потік в 1000л, а також оснащуються спеціальним радіатором.

Також можуть використовуватися продукти із цоколем Н4. Вони ідеально підходять для монтування в ближній та дальній світ. Тут лампи мають світловий потік 1500л. однак потребують напруги автомобіля в 20вт.

Якщо вас цікавлять більш розповсюджені продукти, то це лампи із цоколем Н1. Вони монтуються як у головну оптику, так і в додаткові пристрої.

Для того щоб купити якісні та надійні свтілодіодні лампи, необхідно відвідати спеціалізований Інтернет – магазин. Там представлений великий вибір автомобільних товарів від відомих виробників. Безумовно, серед широкого асортименту товарів можна із легкістю віднайти діодні лампи для любого транспортного засобу.

Також основною перевагою здійснення покупок у Інтернеті вважається те, що клієнт може у будь-який час звернутися за допомогою до професійного фахівця.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.