Чи може лікування одним препаратом бути комплексним. Наша відповідь: так

Існує приказка про лікарські засоби «Одне лікує, друге калічить». І в цьому дійсно є частка істини, адже більшість препаратів синтетичного походження, тому і мають негативний вплив на інші органи людини, особливо печінка і нирки, через які вони виводяться. Нерідко страждає і шлунок, який «дратується» після прийому препаратів, дихальна система (наприклад, є препарати для зниження тиску, що викликають кашель) і навіть сечостатева.

Але не всі кошти настільки «страшні» для людини, є і такі, що не тільки лікують одне захворювання, а й здатні позитивно впливати і на інші проблеми зі здоров’ям. Саме таким і є сучасний препарат Голубітокс, аналогів якому просто немає.

У чому його особливість

Головна перевага Голубітокса – його натуральна основа, оскільки для виготовлення застосовуються плоди і листя лохини, що відома своїми унікальними і корисними властивостями. У ній, а відповідно і в її екстракті, на якому ґрунтується препарат, присутні:

  • антиоксиданти – вітаміни А і Е;
  • аскорбінова і нікотинова кислота;
  • ефірні масла;цинк, селен, марганець, калій.

Також в основі кошти – вода, що пройшла очищення шунгитом, а значить, повністю очищена від важких металів, домішок, бактерій і вірусів.

Що можна лікувати за допомогою Голубітокса

Унікальний склад Голубітокса робить його комплексним препаратом, хоча лікарі нерідко рекомендують його при одному захворюванні. Але при цьому пацієнт може істотно оздоровити і інші свої системи, оскільки крім поліпшення стану при псоріазі, наприклад, він ще й позитивно впливає на лікування простатиту, варикозу або геморою, знижує артеріальний тиск, рівень холестерину і цукру в крові, знімає спазм судин, виводить зайву рідину з організму. Дуже рідко зустрічаються пацієнти без супутніх патологій в анамнезі, тому Голубітокс може стати для них найвірнішим рішенням проблем.

Застосовувати засіб на основі лохини можна і в якості профілактики дорослим та дітям від трьох років. Воно виводить токсини, підвищує імунітет, життєвий тонус і працездатність, в деякій мірі знижує вагу. Але, щоб отримати всі ці ефекти, необхідно пройти повний курс, беручи Голубітокс строго за схемою. І останнє – препарат безпечний практично для всіх, обережним потрібно бути лише вагітним, жінкам, які годують груддю, пацієнтам із загостренням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також тим, у кого є алергія на лохину.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.