Відеокамери в нічних закладах

Такі об’єкти як нічні клуби і бари, досить складно охороняти. Через те що вони працюють вночі і кількість випитого алкоголю за ніч буває досить не маленькою. Тому конфліктні ситуації мають місце бути. Бувають і крадіжки в таких закладах. У гостей пропадають мобільні телефони, сумки або гроші. Так як більшу частину прибутку, закладу приносять постійні клієнти, необхідно зберігати репутацію закладу. Рівень безпеки та охорони клубу або бару, говорить про те якого рівня цей заклад. Так як забезпечення безпеки гостям це дуже важливо.

Так само убезпечити потрібно і персонал, так як вони іноді теж можуть бути втягнуті в конфлікт. Для того що б відвідувачі почували себе комфортно і в безпеці, необхідно підібрати і встановити хорошу систему відеоспостереження. Все відео записується і зберігається в відео-архівах. Якщо, наприклад, у одного з гостей пропали цінні речі: телефон або гроші, то це можна подивитися по записах відеокамер і з’ясувати де поділися цінні речі гостя. Всі відеокамери виводяться на монітор в спеціальному, окремому приміщенні, де служба охорони і здійснює своє спостереження за всім закладом.

Обов’язкові місця для установки відеокамер: вхід і вихід, каси, бар, танц-пол, кухня. Відеокамери можна використовувати фіксовані і з поворотним механізмом. На вході і виході встановлюються відеокамери фіксовані. Для того щоб зафіксувати обличчя всіх відвідувачів хто заходив в клуб або бар. У залах можна встановлювати відеокамери з поворотним механізмом. Такі відеокамери можна повертати і направляти, на потрібний об’єкт, через комп’ютер. Картинку можна збільшувати і наближати при необхідності. Особливо, такі відеокамери можуть стати в нагоді, в тих випадках якщо в клубі намагаються зробити продаж наркотиків. Так само певного призначення камери використовують біля танц-полу. Вони можуть знімати при поганому освітленні і при попаданні ліхтарів в об’єктив, якість зйомки при цьому не зіпсується. Так само контролювати потрібно і робочий персонал. Буває так, що персонал закладу обраховує клієнта або можуть не доливати інгредієнти в коктейлі і в інші напої. Ще уваги вимагають такі місця як каси. Так як через них проходять гроші. І якщо раптом, буде яка-небудь недостача або пропажа, то необхідно переглянути записи з камер спостереження. Рівень обслуговування персоналу можна теж контролювати за допомогою систем відеоспостереження.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.